Aktualności

Wyjazdowa porażka
Sparta Łężyca – Czarni Rudno 4:1 (3:1)

2017-04-03 11:17:00 ...
Mecz w pod zielonogórskiej Łężycy, ledwie go zaczęliśmy i po trzech minutach znów sami strzelamy sobie gola. Po 15 minutach odrabiamy straty i co więcej mamy tzw. setkę by strzelić gola na prowadzenie ale przekombinowalismy. Niestety drużyna wiodącą byli gospodarze i w pierwszej połowie strzelili jeszcze dwie bramki ze stałych fragmentów gry. W drugiej połowie chcieliśmy powalczyć o lepszy wynik, ale to gospodarze mieli dużo szans by podwyższyć wynik a my praktycznie żadnych. Ostatecznie przegrywamy 4:1 a mogło być więcej, w kolejnych meczach musimy podejść "mądrzej" do gry i miejmy nadzieję że będzie lepiej. Za tydzień mecz w Rudnie o godzinie 16:00, naszym przeciwnikiem będzie zespół połączonych sił Drzonkowa i Starego Kisielina, czeka nas trudne zadanie szczególnie, że w pierwszej rundzie mecz z tym zespołem był dla nas najtrudniejszą batalią. Serdecznie zapraszamy na ten pojedynek wszystkich kibiców, po meczu pierwszy w tym roku grill i mamy nadzieję że nie ostatni, ale o tym w przyszłym tygodniu.
Dodał: Admin