Aktualności

Mecz bez historii
Czarni Rudno - Sokół Dąbrówka Wielkopolska 5:1 (2:0)

2015-06-07 22:20:00 ...
Mecz bez większej historii, od początku przewagę mieli nasi zawodnicy, którzy już w pierwszej połowie ją udokumentowali zdobyciem dwóch bramek. Ich strzelcami Borowiecki i Jędraszak. Gdyby nasi mieli więcej spokoju i lepiej ustawione celowniki już w pierwszej połowie mogło być po meczy. Dobrych sytuacji nie wykorzystał Kasprzak, Marciniak czy Kmiećkowiak. Druga połowa nie mogła się rozpocząć lepiej dla Czarnych, którzy już 49 minucie podwyższają za sprawą Kmiećkowiaka na 3:0, który z strzela głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Wysokie prowadzenie nieco uśpiło koncentracje naszych zawodników i już 6 minut po strzeleniu trzeciej bramki, przyjezdni odpowiadają po składnej akcji, przepiękną bramką Sobczaka. Po stracie bramki Czarni nieco zaskoczeni, pomału wracają do tego co grali przez blisko 55 minut tego meczu. Od ok 70 minuty to kolejny festiwal niewykorzystanych sytuacji. Ponownie Marciniak i Kasprzak oraz Zięba, który pojawił się na boisku, marnują dogodne sytuacje. Dopiero w 79 minucie wchodzący z głębi pola Kasper zostaje idealnie obsłużony przez Galasa i podwyższa wynik na 4:1, po precyzyjnym strzale obok wychodzącego bramkarza. W 87 minucie wynik ustala nasz bramkarz, który pewnie wykorzystuje rzut karny.
Podsumowując pewne zwycięstwo i dopisujemy 3 punkty, które pozwalają nam na przesunięcie się na siódme miejsce w tabeli. Jednak nie możemy sobie pozwolić na marnowanie tylu dogodnych sytuacji.
Dodał: Admin