Aktualności

Zasłużone zwycięstwo!
Start Płoty - Czarni Rudno 0:1 (0:1)

2015-05-31 22:43:12 ...
Początek meczu to przewaga przyjezdnych. Czarni już w pierwszych 10 minutach mogli zdobyć dwie bramki. Najpierw po dośrodkowaniu piłka trafia ustawionego na 7-8 metrze Borowieckiego, który z dogodnej sytuacji nie trafia w bramkę. Za chwilę w polu karny piłkę dostaje Marciniak, który również marnuje wyborną sytuację. Czarni nie załamują się i dalej dążą do zdobycia bramki. Gospodarze trochę zaskoczeni sytuacją, dopiero ok 20 minuty oddają celny strzał z 20 metrów na naszą bramkę. Jednak Sochacki był na posterunku. Po dynamicznym początku, tempo nieco siadło, gra głównie toczyła się w środku pola. Wreszcie nadeszła 33 minuta, gdy po składnej akcji całego zespołu do bramki trafia Marciniak. Do przerwy wynik nie ulega już zmianie.
Po przerwie od początku gospodarze rzucili się do odrabiania strat. To już nie była ta sama drużyna co w pierwszej połowie. Natomiast Czarni uspokojeni nieco prowadzeniem oddali im pola. Więcej z gry mieli gospodarze ale ich akcje kończyły się na naszej linii obrony, która rozbijała ich ataki. Gorąco pod naszą bramką zrobiło się około 70 minucie, gdzie gospodarze wykonywali serię 4-5 rzutów rożnych. Piłka co rusz mijała bramkę strzeżoną przez Sochackiego, który miał w tym meczu trochę szczęścia, gdy po jednym ze strzałów piłka obiją poprzeczkę. Końcówka meczu to napór zawodników Płotów i kontry Czarnych, którzy mogli skarcić gospodarzy m.in. po akacjach Marciniaka, Sidło. Do końca meczy wynik nie ulega zmianie.
Podsumowując Czarni wygrali skromnie 1:0 ale zasłużenie. Pokazując bardzo wyrachowaną piłkę.
Dodał: Admin