Aktualności

Zwycięstwo po ciężkiej walce
Czarni Rudno - Tramp-Karp Osiecznica 1:0 (0:0)

2015-05-02 21:56:00 ...
Po blamażu w Rzeczycy, Czarni przystąpili do meczu z Trampem z chęcią zmazaniem tej plamy. Początek meczu to lekka przewaga gości, którzy prostymi sposobami przedostawali się pod pole karne gospodarzy. Zawodnicy Czarnych grają niepewnie, lekko przestraszenie. Z biegiem czasu jednak Czarni uspokajają nerwy i zaczynają opanowywać sytuację na boisku, goście cofnęli się do obrony. W wyniku czego Kmiećkowiak dwa razy w odstępstwie 5 minut dostaje prostopadłe piłki i strzela minimalnie niecelnie. Po chwili z dużego konta strzela Karbowiak, choć wydaje się, że mógł wyłożyć prostopadle do znajdującego się w polu karnym Kasprzaka. Do przerwy nasi oddają jeszcze dwa strzał z dystansu autorstwa Boruszewskiego i Lenczuka, które są delikatnie niecelne. Ważne podkreślenia jest bardzo dobra postawa całej linii obronnej, mając w pamięci problemy tej formacji w zeszło tygodniowej konfrontacji. W tej części spotkania nie dopuścili do żadnego większego zagrożenia bramki strzeżonej przez Sochackiego, ze strony rosłego napastnika gości.
Na drugą połowę Czarni wychodzą z zamierzeniem przypieczętowania swojej przewagi zdobyciem bramki, ale goście nie zamierzali im tego ułatwiać. Przebieg drugiej połowy to ataki Czarnych i bardzo dobra obrona gości z wyprowadzeniem szybkiej kontry. Czarni wreszcie dopięli swego zdobywając bramkę w 70 minucie. Po faulu na Kmiećkowiaku na 20 metrze, do piłki podchodzi Karbowiak i z prawej strony pola karnego gości posyła piłkę na "długi" słupek bramki gości, gdzie znakomicie zamyka jego dośrodkowanie Borowiecki strzelając swoją piątą bramkę w sezonie. Do końca meczu goście starają się odrobić straty, a Czarni groźnie kontratakują, ale go końca nic się nie zmienia i Czarni zdobywają 3 punkty.
Podsumowując goście zawiesili bardzo wysoko poprzeczkę Czarnym, ale Czarni byli lepsi w tym meczu właśnie o tą jedną jedyną bramkę i zasłużenie wygrali.
Dodał: Admin