Aktualności

Te ostatnie minuty!
"Czarni" Rudno – "Syrena" Zbąszynek 2:2 (0:0)

2014-10-26 20:15:17 ...
W ostatnich trzech meczach "Czarni" stracili bramki w tzw. doliczonym czasie gry tj. z "Amatorem", "Błękitnymi" oraz z "Syreną" - ostatnim przeciwnikiem. Czy to jakieś fatum? O ile z "Błękitnymi" strzelone bramki nie miały znaczenia to w meczach z "Amatorem" i "Syreną" Rudnianie zaprzepaścili zwycięstwo i w sumie stracili 4 pkt. Najwyższy czas tę serię przerwać. Mecz z "Syreną" był meczem walki. Czarni wystąpili bez grającego trenera Rafała Galasa – który tym razem wskazówki dawał z ławki trenerskiej. Pierwsza połowa dość wyrównana w drugiej jakby więcej z gry posiadali goście ale po szybkich kontratakach i bramkach Dawida Marciniaka w 57 min. i 74 min. "Czarni" prowadzili 2:0. Dramat dla "Czarnych" rozpoczął się w doliczonym czasie gry (arbiter doliczył 5 min). Goście nie mając nic do stracenia ławą ruszyli do ataku i w 2 oraz 4 min doliczonego czasu gry strzelili 2 bramki !!! Jak to się stało?
Czarni wystąpili w składzie: R.Ozgowicz - D.Berbys, K.Zięba, M.Borowiecki, Sz.Kasper, P.Andrzejewski, J.Boruszewski, T.Kmiećmowiak, D.Marciniak, P.Kasprzak, M.Konsewicz (65' J.Jędraszak)
W XI – kolejce "Czarni" spotkają się w Nietkowie z "Odrą". Ostatni raz "Czarni" grali z "Odrą" w sezonie 2012/2013 w kl "A" w Nietkowie "Czarni" bardzo pechowo przegrali 1:0 w rewanżu w Rudnie był remis 2:2. Mecz z wiceliderem będzie na pewno trudny ale w futbolu wszystko się może zdarzyć tym bardziej, że "Czarni" chcą przełamać zły impas.
Dodał: Admin