Aktualności

Druga porażka z rzędu
"Błękitni" Olbrachtów - "Czarni" Rudno 5:0

2014-10-16 22:40:11 ...
Po nieco pechowej porażce z „Iskrą”, którą można jeszcze tłumaczyć zmęczeniem meczem pucharowym i braku szczęścia (stracona bramka w 86 min. gry po stałym fragmencie) Czarni udali się do Olbrachtowa z mocnym postanowieniem wywiezienia punktów z trudnego terenu. Wydawało się, że Czarni dobrze "weszli" w mecz z Olbrachtowem, gdyż to właśnie drużyna gości od pierwszej minuty grała „swoje” ale wszystko się skończyło w 20 min. kiedy gospodarze zdobyli pierwszą bramkę. Po straconej bramce jakby zawodnicy stracili wiarę w uzyskaniu korzystnego rezultatu. Krótko przed przerwą tracimy jeszcze dwie bramki i do przerwy wynik 0:3. Po przerwie Czarni ruszyli na rywala, ale gospodarze mądrze stanęli z tyłu i kontrolowali jego przebieg, co chwila wychodząc z kontrą. W efekcie czego zdobywają kolejne dwie bramki, krótko przed zakończeniem meczu i mecz kończy się dotkliwą porażką 0:5. Podsumowując, nie można wygrać meczu oddając dwa celne strzały przez cały mecz.
„Czarni” wystąpili w składzie: R.Ozgowicz - D.Bebrys, K.Zięba (61’ J.Boruszewski), M.Borowiecki, D.Wojakowski (46’ R.Leńczuk), T.Kmiećkowiak (57’ D.Marciniak), R.Galas, P.Kasprzak, J,Jędraszak, P.Andrzejewski (70’ Sz.Kasper)
W X–kolejce 11 października „Czarni” zmierzą się z spadkowiczem IV ligi „Syreną” Zbąszynek. Z rywalem Rudnianie grali ostatnio w sezonie 2010/11 – kl. „O” w Rudnie „Czarni” wygrali 3:2 natomiast z powodu choroby kilku zawodników do Zbąszynka nasza ekipa nie pojechała. W sezonie 2009/2010 - dwukrotnie było 0:0 a w sezonie 2008/2009 Syrena wygrała u siebie 4:3 i w Rudnie 3:2. Jak będzie tym razem . Czy „Czarni” przełamią złą passę?
Dodał: Admin