Aktualności

Porażka z Iskrą
"Czarni" Rudno - "Iskra" Małomice 0:1 (0:0)

2014-10-16 22:26:29 ...
Po ciężkim meczu pucharowym, przyszedł czas na powrót do ligowej rzeczywistości. W 8 kolejce rywalem Czarnych była drużyna z Małomic. Początek meczu nie zapowiadał jego gorzkiego końca. Przez większość czasu gra toczyła się w środkowej części boiska. Mimo dogodnych kilku do strzelenia bramki przez gospodarzy do przerwy wynik 0:0. Po przerwie gra nie wiele się zmienił. Akcje jednej i drugiej drużyny kończyły się przed polem karnym przeciwnika, ewentualnie niecelnym strzałem. Jednak z biegiem czasu widać było trudy środowego meczu z Odrą w Pucharze Polski. Czarni z każdą minutą pozostawiali przeciwnikom coraz więcej miejsca na boisku. Widząc to zawodnicy Iskry coraz śmielej atakowali bramkę Czarnych. W końcu dopięli swego, strzelając gola w 86 min. spotkania po centrze z rzutu rożnego. Małym usprawiedliwieniem dla bramkarza Czarnych było świecące w prost w twarz słońce. Podsumowując, po średnim spotkaniu w wykonaniu naszych zawodników Czarni przegrywają 0:1.
Dodał: Admin