Aktualności

Kolejka ligowa dla „Czarnych”
Tramp Osiecznica - Czarni Rudno 1:3(0:0)

2014-09-17 23:25:35 ...
Trzy zespoły „Czarnych” w minionej kolejce wygrali swoje mecze. Pierwszy zespół w VI – kolejce spotkali się w Osiecznicy z „Trampem” . Rudnianie wygrali 3:1 (0:0). Bramki dla „Czarnych” strzelili – Michał Koncewicz 2 oraz Tomasz Kmiećkowiak . W pierwszej połowie gospodarze posiadali minimalną przewagę ale w bramce „Czarnych” Rafał Ozgowicz był zawsze na posterunku. W drugiej połowie „Czarni” zaczęli stwarzać sytuacje pod bramką rywala i zdobyli 3 bramki zasłużenie wygrywając. To zwycięstwo na „ciężkim terenie” ulokowało „Czarnych” na pozycję wicelidera Klasy „Okręgowej”.

Drugi zespól „Czarnych” w Rudnie w III– kolejce Klasy ”B” pokonali „Slavię” Sława 3:2 (2:2). Bramki zdobyli: Piotr Pacyna - 2 oraz Krzysztof Lorenc.
Udanie rozgrywki rozpoczęła drużyna juniorów starszych w Niedoradzu pokonali 6:1 „Amator” Bobrowniki . Bramki dla „Czarnych” zdobyli : Adrian Aleksandrowicz ,Karim Bławuciak, Artur Rozynek, Mateusz Kuncewicz, Brandon Biedrzyński, Dominik Wesołowski.
Jedynie drużyna Orlików w turnieju w Nowej Soli nie odniosła sukcesu przegrywając wszystkie spotkania ale ten zespół budowany jest dopiero od 2 miesięcy i z każdym turniejem powinno być lepiej.
W VII – kolejce w Klasie „Okręgowej” Czarni w derbowym pojedynku zmierzą się z „Amatorem” Bobrowniki, który po VI- kolejkach zajmują 14 – lokatę zdobywając 4 pkt. Ostatni raz w meczu mistrzowskim Rudnianie zmierzyli się z „Amatorem” w sezonie 2011/2012 w klasie „A” dwukrotnie „Amator” okazał się lepszy wygrywając u siebie 3:0 i 2:1 w Rudnie. Natomiast w sezonie 2007/2008 „Czarni” wygrali 7:2 (d) i 5:2 (w) a w sezonie 2006/2007 - Rudnianie dwukrotnie pokonali rywala 3:1. Teraz czas na rewanż - początek derbowego spotkania w sobotę 20 września o godz.16:00.
W niedzielę 21.09 o godz.: 12:00 juniorzy starsi w Rudnie spotkają się z „Koroną” Kożuchów a rezerwy „Czarnych” wystąpią we Wschowie – z „Pogonią”.