2014-03-16 22:35:43
...

Czarni Rudno - Szprotavia Szprotawa 3:3 (2:1)

13 marca Czarni Rudno rozegrali sparing z vice-liderem czwartej ligi Sprotavią Szprotawa.
W pierwszej połowie gra była wyrównana z lekką przewagą Sprotavi, ale to my strzeliliśmy dwie pierwsze bramki (brawo Dawid), mieliśmy jeszcze jedna 100% okazję ale niestety nie udało się strzelić na 3:0, w 43 minucie czwartoligowcy strzelają bramkę na 2:1 i tak ... Czytaj
Dodał: Administrator
2014-03-16 22:30:52
...

Mieszko Ruszowice - Czarni Rudno 1:0 (0:0)

8 marca rozegraliśmy sparing z drużyną Mieszko Ruszowice, drużyna z okolic Głogowa jest zdecydowanym liderem w swojej lidze.
W pierwszej połowie grę prowadził zespół z Ruszowic, ale to my mieliśmy 4 szanse na strzelenie gola, w tym Borówa przestrzelił rzut karny, pierwsza połowa kończy się wynikiem ... Czytaj
2014-03-16 22:23:39
...

Modrzew Modrzyca - Czarni Rudna 1:4 (1:2)

1 marca o godzinie 15 rozegraliśmy sparing-mecz z drużyną z klasy okręgowej Modrzew Modrzyca. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 4:1. Czytaj
2014-03-16 22:13:44
...

Czarni Rudno - Arka Nowa Sól 1:6 (0:3)

26 lutego w ramach treningu rozegraliśmy sparing z czwartoligową Arką Nowa Sól, spotkanie zakończyło się zwycięstwem Arki 6:1, wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania, Arka była drużyna lepszą ale uczciwszym wynikiem byłoby 2:4, niestety słaba postawa całej drużyny w defensywie nie pozwoliła na tym... Czytaj
2014-03-16 22:03:56
...

Znicz Obra - Czarni Rudno 1:6 (0:2)

22 lutego rozegraliśmy kolejny mecz kontrolny z drużyną Znicz Obra-leszczyńska klasa A.
Mecz rozgrywany był na świetnie przygotowanej płycie (czuć już wiosnę!!!).
W pierwszej połowie zdecydowanie prowadziliśmy grę czego efektem były dwie bramki, w drugiej połowie worek z bramkami się rozwiązał, my strzeliliśmy kolejne ... Czytaj
2014-02-26 09:02:52
...

Kolejny wygrany sparing

Odra Bytom Odrzański - Czarni Rudno 2:5 (2:2)

19 lutego w ramach treningu rozegraliśmy sparing mecz z drużyną Odry Bytom Odrzański. Z powodu wczesnej pory sparingu, do gry było nas tylko 12 w tym nasz Prezes, który rozegrał całą drugą połowę na stoperze! Sparing wygraliśmy 5:2, w sobotę kolejny sparing z ... Czytaj