2014-08-07 20:08:03
...

Derby Gminy dla "Czarnych"

LZS "Błękitni" Lubięcin - LUKS"Czarni" 1:6 (0:2)

W derbach Gminy Wiejskiej Nowa Sól "Czarni" - Pany! W Lubięcinie "Czarni" wysoko pokonali "Błękitnych" 6:1 (2:0). Rudnianie przystąpili do meczu z ... Czytaj
Dodał: Widz.
2014-05-11 20:05:44
...

Kolejna wygrana !

"Czarni" Rudno - "Orzeł" Szlichtyngowa 4:2 (2:1)

Lider tabeli "Czarni" nie zwalnia , w XXIV kolejce pokonał "Orzeł" Szlichtyngowa 4:2 rewanżując się rywalom za porażkę w rundzie jesiennej. Trzeba ... Czytaj
2014-05-03 20:05:53
...

Wygrana w Przylepie !

TS Przylep - Czarni Rudno 0:1 (0:1)

9 lat Rudnianie czekali, aby zwyciężyć w Przylepie. Dziś "Czarni" przełamali złą passę i odnieśli minimalne zwycięstwo. Wygrana w Przylepie to ... Czytaj
2014-05-03 20:05:52
...

Kanonada !

LUKS "Czarni" - LZS "Odra" Klenica 9:0 (3:0)

W 1-majowe święto Rudnianie urządzili na boisku piknik dla kibiców wygrywając z LZS "Odrą" Klenica 9:0. Goście mogą być szczęśliwi, że z Rudna nie wyjechali z bagażem dwucyfrowego wyniku. "Odra" - broniąca się przed spadkiem nic wielkiego w Rudnie nie pokazała, próbowała jedynie na początku meczu dotrzymać kroku "Czarnym", ale im dalej tym z grą było gorzej. "Czarni" przez całe zawody byli szybsi, grali dość dużo z pierwszej piłki i raz za razem szturmowali ... Czytaj
2014-04-30 23:59:59
...

Przekaż 1% podatku na "Czarnych" Rudno

Od 2004 roku "Czarni" są Organizacją Pożytku Publicznego. Zwracamy się z apelem do wszystkich podatników o przekazanie 1% podatku na nr 0000056955.
Pieniądze zebrane w poprzednich latach z tego tytułu zostały przeznaczone na sprzęt sportowy. Wierzymy, że i w tym roku wesprzecie nasz klub. Z góry serdecznie dziękujemy.

program do pit - darmowy

Czytaj
Dodał: Administrator
2014-04-27 21:04:30
...

Planowe zwycięstwo.

Drzonkowianka Racula - Czarni Rudno 1:4 (0:2)

Zgodnie z oczekiwaniami od początku meczu gospodarze nastawili się na grę z kontry. Od początku spotkania inicjatywa leżała po stronie Czarnych. Mimo ogromnej przewagi w posiadaniu piłki w pierwszym kwadransie czarni stworzyli sobie jedną dogodną sytuację, w której po strzale Kuby piłka trafia w słupek. Kolejne minuty rysuje się co raz większa przewaga gości, w wyniku czego w 22 minucie, Szymon po rajdzie prawą stroną, ostro dośrodkowuję w pole karne, gdzie Jarek mija się na 5 metrze o centymetry z piłką. 8 minut później starszy Kmieciu wychodzi sam na sam z bramkarzem gospodarzy... Czytaj