2014-09-25 00:22:59
...

Puchar Polski - nie dla "Czarnych"
"Czarni" Rudno – "Odra" Bytom Odrzański 2:4 (0:3)

Mecz pucharowy z IV–ligową "Odrą" dobrze jeszcze się nie rozpoczął a gospodarze w 5 min. przegrywali 0:2. po bramkach w 3 min. – rzut z rogu i celna główka zawodnika gości oraz w 5 min. po rzucie karnym. Ale strata dwóch bramek nie załamała "Czarnych" szybko ... Czytaj
Dodał: Widz
2014-09-25 00:21:19
...

Kl "B": Czarni Liderem
"Czarni" II Rudno - "Pogoń" Wschowa 4:1

Po zwycięstwie we Wschowie z "Pogonią" 4:1 – rezerwy "Czarnych" zostali samodzielnym liderem Klasy "B" Podokręgu Nowa Sól. Natomiast juniorzy starsi przegrali w Rudnie z "Koroną" Kożuchów 0:3. Czytaj
Dodał: Widz
2014-09-25 00:02:15
...

Remisowe derby!
"Czarni" Rudno - "Amator" Bobrowniki 2:2 (0:1)

Rekordowa publiczność oglądała w minioną sobotę derby powiatu Nowosolskiego. Mecz był zacięty i trzymał w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego. Goście już w 9 min. po mocnym strzale Domańskiego objęli prowadzenie. Rudnianie odpowiedzieli ... Czytaj
Dodał: Widz
2014-09-17 23:25:35
...

Kolejka ligowa dla „Czarnych”
Tramp Osiecznica - Czarni Rudno 1:3(0:0)

Trzy zespoły „Czarnych” w minionej kolejce wygrali swoje mecze. Pierwszy zespół w VI – kolejce spotkali się w Osiecznicy z „Trampem” . Rudnianie wygrali 3:1 (0:0). Bramki dla „Czarnych” strzelili – Michał Koncewicz 2 oraz Tomasz Kmiećkowiak . W pierwszej połowie gospodarze posiadali ... Czytaj
Dodał: Widz
2014-09-06 23:35:15
...

"Zryw zatrzymany"
"Czarni" Rudno - "Zryw" Rzeczyca 7:1(3:0)

W V–kolejce w Rudnie spotkały się dwa zespoły beniaminków. Gospodarze nie pozwolili rywalom na zbyt wiele i wysoko wygrali 7:1. Czarni zagrali bardzo dobre spotkanie, grali dużo skrzydłami i to przyniosło efekt, a że "celowniki" były dobrze uregulowane to goście odjechali z Rudna z bagażem ... Czytaj
Dodał: Widz
2014-08-31 20:22:25
...

"Czarni z Czarnymi na remis"
Czarni Żagań – Czarni Rudno 2:2 (0:1)

Imiennicy w Żaganiu na ładnym obiekcie „Areny” stworzyli emocjonujące widowisko, które oglądało ok. 300 kibiców. Początek pierwszej połowy to lekka przewaga piłkarzy z Żagania, byli strona atakującą ale Rudninie rozbijali ich ataki na 30 m od swojej bramki i wyprowadzali ... Czytaj