2015-03-31 21:53:11
...

Śnieżnobiały uśmiech szczęścia
Czarni Rudno - Carina Gubin 1:1 (0:0)

Czarni dobrze rozpoczęli tegoroczną rundę wiosenną, w tamtym tygodniu pokonali w derbach na wyjeździe Koronę Kożuchów 1:0. Carina to jak na warunki okręgówki nieźle poukładany zespół i mecz w Rudnie zapowiadał się na ciekawe spotkanie. W 5 min. Adrian Marczenia doszedł do dobrej sytuacji pod bramką Cariny, ale źle uderzył i nic z tego nie wyszło. W 11 minucie ... Czytaj
Dodał: Mateusz Pojnar (Tygodnik Krąg)
2015-03-23 14:04:12
...

Udana inauguracja rundy wiosennej
Korona Kożuchów - Czarni Rudno 0:1 (0:1)

Czarni rozpoczęli mecz z Koroną, bardzo ostrożnie, cofnięci na swoją połowę, czekali na to co zrobią gospodarze. Mający za sobą bardzo słabą poprzednią rundę zespół z Kożuchowa nie mający wyjścia od początku zaatakował drużynę przyjezdnych. Zawodnicy Korony utrzymywali się długo przy piłce, co rusz stwarzając zagrożenie pod bramką gości. Po jednym z dośrodkowań ... Czytaj
Dodał: Admin
2014-12-23 23:54:12
...

Spokojnych i radosnych
Świąt Bożego narodzenia

Klub Czarni Rudno pragnie złożyć wszystkim zawodnikom i ich rodzinom oraz sympatykom klubu najserdeczniejsze życzenia: spokojnych i radosnych świąt. Niech los pomaga Wam zrealizować wszystkie plany i spełnić nawet te najskrytsze marzenia tak, abyście w każdej chwili mogli odnajdywać szczęście. Czytaj
2014-10-26 20:15:17
...

Te ostatnie minuty!
"Czarni" Rudno – "Syrena" Zbąszynek 2:2 (0:0)

W ostatnich trzech meczach "Czarni" stracili bramki w tzw. doliczonym czasie gry tj. z "Amatorem", "Błękitnymi" oraz z "Syreną" - ostatnim przeciwnikiem. Czy to jakieś fatum? O ile z "Błękitnymi" strzelone bramki nie miały znaczenia to w meczach z "Amatorem" i "Syreną" Rudnianie zaprzepaścili zwycięstwo i w sumie stracili 4 pkt. Najwyższy czas tę serię przerwać. Mecz z "Syreną" był ... Czytaj
2014-10-16 22:40:11
...

Druga porażka z rzędu
"Błękitni" Olbrachtów - "Czarni" Rudno 5:0

Po nieco pechowej porażce z „Iskrą”, którą można jeszcze tłumaczyć zmęczeniem meczem pucharowym i braku szczęścia (stracona bramka w 86 min. gry po stałym fragmencie) Czarni udali się do Olbrachtowa z mocnym postanowieniem wywiezienia punktów z trudnego terenu. Wydawało się, że Czarni dobrze "weszli" w mecz z Olbrachtowem, gdyż ... Czytaj
2014-10-16 22:26:29
...

Porażka z Iskrą
"Czarni" Rudno - "Iskra" Małomice 0:1 (0:0)

Po ciężkim meczu pucharowym, przyszedł czas na powrót do ligowej rzeczywistości. W 8 kolejce rywalem Czarnych była drużyna z Małomic. Początek meczu nie zapowiadał jego gorzkiego końca. Przez większość czasu gra toczyła się w środkowej części boiska. Mimo kilku dogodnych sytuacji ... Czytaj