2015-08-25 15:33:10
...

Nieudana inauguracja sezonu 2015/2016
GKS Siedlisko - Czarni Rudno 1:0 (0:0)

Pierwszy mecz nowego sezonu Czarni rozpoczęli ostrożnie, czekając na to co zrobi przeciwnik. Czarni grali uważnie w obronie, może momentami nawet za uważnie, gdyż przez to napastnicy często nie mieli wsparcia z linii pomocy. Rywal w pierwszej części spotkania miał optyczną przewagę, dłużej utrzymywał się przy piłce, często grał wysoko pressingiem. Jednak za wiele... Czytaj
Dodał: Admin
2015-07-11 12:07:10
...

Porażka z liderem, mimo dobrej gry.
Tęcza Krosno Odrzańskie - Czarni Rudno 2:0 (1:0)

Początek meczu to przewaga gospodarzy. Dłużej utrzymywali się przy piłce, wymieniali więcej podań. Czarni w tym okresie meczu skupili się głównie na obronie dostępu do własnej bramki, czekając na możliwość wyprowadzenia szybkiej kontry. Już w pierwszej takiej ... Czytaj
2015-06-07 22:20:00
...

Mecz bez historii
Czarni Rudno - Sokół Dąbrówka Wielkopolska 5:1 (2:0)

Mecz bez większej historii, od początku przewagę mieli nasi zawodnicy, którzy już w pierwszej połowie ją udokumentowali zdobyciem dwóch bramek. Ich strzelcami Borowiecki i Jędraszak. Gdyby nasi mieli więcej spokoju i lepiej ustawione ... Czytaj
2015-05-31 22:43:12
...

Zasłużone zwycięstwo!
Start Płoty - Czarni Rudno 0:1 (0:1)

Początek meczu to przewaga przyjezdnych. Czarni już w pierwszych 10 minutach mogli zdobyć dwie bramki. Najpierw po dośrodkowaniu piłka trafia ustawionego na 7-8 metrze Borowieckiego, który z dogodnej sytuacji nie trafia w bramkę. Za chwilę w polu ... Czytaj
2015-05-15 12:54:12
...

Nieudany rewanż
Czarni Rudno - Błękitni Olbrachtów 0:1 (0:0)

Od pierwszego gwizdka arbitra, Czarni ruszyli na rywali, i niestety już w pierwszej minucie mogło się to zemścić. Wszystko zaczęło się od niecelnego podania jednego z naszych i gości błyskawicznie wyprowadzają kontrę. Na nasze szczęście kontra nie kończy się zdobyciem bramki przez rywali. Po tej "wpadce" ... Czytaj
2015-05-09 12:14:12
...

Niespodziewane emocje
Iskra Małomice - Czarni Rudno 1:3 (1:2)

Już od pierwszej minuty zawodnicy Czarnych mocno nacierali na bramkę rywali. Co chwila piłka znajdowała się przed lub na polu karnym rywali. W wyniku czego już 6 minucie spotkania Czarni obejmują prowadzenie, po indywidualnej akcji Kmiećkowiaka. Nasz kapitan otrzymał ... Czytaj